7/24 Kent Temizliği

Tüm personelimiz, mekanik araçlarımız ve ekipmanlarımızla paydaşlarımıza daha temiz bir çevre bırakmak için çaba sarf ediyoruz. Temizlik araçlarımız ve yetkin personellerimiz ile 7/24 kesintisiz bir çalışma ile hizmet vermekteyiz.

Son Teknoloji Ekipmanlar

Ana arterlerin, meydanların yıkanması ve süpürülmesi işlemlerini son teknolojiyle donatılmış ve Atık Yönetim Çevre Kontrol Merkezi tarafından anlık olarak uydudan takip edebilen araçlarla yapılmaktadır. Çevreye duyarlı, daha az gürültülü ve daha az emisyon üreten araçlarla yapılan temizlik çalışmalarla şehrin hava kalitesi de korunmaktadır.

Evsel Atıkların Toplanması ve Taşınması

Faaliyet alanlarımızda, büyük ve küçük hidrolik sıkıştırmalı çöp araçlarımız ile her gün belirli programlar ve kontroller dahilinde çöp toplama hizmeti verilmektedir.

Yer Altı Konteynerler ile Evsel Atıkların Toplanması

Firmamız, sürdürülebilir çevre teknolojileri konusunda hizmet kalitesini daha da arttırmak amacı ile araç filosuna Çok Amaçlı Çöp Aracı (ÇAÇA) ve süpürme araçları dahil etmiştir. Bu araçların kendi donanımı sayesinde son teknolojide hizmet verebilmeyi taahhüt eder.

Konteyner Yıkama ve Dezenfekte Hizmeti

Konteyner yıkama ve dezenfekte aracımız ile özel solüsyonlar kullanılarak dezenfekte işlemi düzenli olarak tüm faaliyet alanlarımızda yapılmaktadır.

Mekanik Yıkama

Ana arterler, ara sokaklar, meydanlar ve pazar yerleri titiz bir çalışma ile son teknoloji ekipmanlar ile temizlenmektedir. Kentin daha temiz görünmesi ve vatandaşın yaşam kalitesinin artması amacı ile bu çalışmalar kesintisiz sürdürülmektedir.

Cadde, Sokak ve Meydanların Süpürülmesi

Daha temiz bir çevre, daha sağlıklı bir toplum için hizmet verdiğimiz alanlarda; ana arterler, meydanlar ve geçitler modern temizlik araçları ve ekipler ile düzenli olarak süpürülmektedir. Elle Süpürme hizmeti genellikle mekanik süpürmenin elverişli olmadığı yerlerde yapılmaktadır.

Cadde ve Sokakların Yıkama Aracı ile Yıkanması

Yıkama çalışmalarımızda; yol, cadde ve meydanlarda mekanik süpürme hizmetleriyle giderilemeyen özellikle çamur, toz ve diğer nedenlerle oluşan kirlilikler giderilebilmektedir. Yıkama çalışmalarında fıskiyeli ve hortumlu araçlar kullanılmaktadır.

Moloz Toplama ve Nakli Hizmeti

Şehrin estetik görüntüsünü bozan moloz atıklarının toplanması ve nakli hizmeti verilmektedir.