T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği kapsamında, şirketimiz İstanbul – Şişli Ambalaj Atıkları Toplama – Ayırma Tesisine aldığı çevre lisansları ile faaliyet göstermektedir.

Bu kapsamda ambalaj atıkları; konut, okul, hastane, işyeri, sanayi kuruluşları gibi kaynaklardan, diğer atıklardan ayrı bir şekilde toplanmakta ve sadece bu proje için hazırlanmış özel giydirmeli “Ambalaj Atıkları Toplama Araçları” ile lisanslı tesislerimize taşınmaktadır. Lisanslı tesislerimize gelen karışık ambalaj atıkları cinslerine göre sınıflandırılmakta ve cam atıklar da uygun şekilde depolandıktan sonra tüm atıklar satışa hazır hale getirilmektedir.

Belediyeler ile yürütülen kaynakta ayrı toplama projeleri olarak ambalaj atıklarının uygun şekilde değerlendirilmesi konularında yenilikçi, uzman kadrosu ve titiz çalışma anlayışıyla hizmet verilmektedir.

Firmamız ayrıca bu kapsamda, Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisi kurulumu ve işletilmesi ile ilgili hizmetlerini sürdürmektedir.